Září 2007

Huráááááá! Knihovnička se zaplňuje!=D

26. září 2007 v 20:06 | Ella016 |  moje úvahy aneb, co mě to jen napadlo?
Tak a končně jsem se dočkala svých oblíbených knížek=) Pořídila jsem si je za svoji úplně první výplatu z brigády a jsem z toho naprosto happy=D No, kdo by to chtěl číst, že? Takže vám sem hodím obaly těch knížek co jsem si koupila...hej já mám ale radost!!!!=D
zatím mám jen tuhle, ale ostatní si jdu vyzvednout už zítra po škole, sláva!!!=D teda pro mě, že jo...Podzim přichází!!!=)

25. září 2007 v 18:29 | Ella016 |  moje úvahy aneb, co mě to jen napadlo?
Přichází podzim a ve škole začíná přituhovat, což znamená že od zítřka nám začne kruté zkoušení z matiky, ach jo=( A od pondělí dějepis a čeština. Jestli se ptáte, proč ne ostatní předměty, tak je to celkem jednoduché - z těch se už dávno zkouší a bohužel i píše...=( Jelikož přichází podzim začíná mi smutnější období, ale o to hezčí na barvy venku a hlavně v mém milovaném lese. Nedávno jsem se jen tak, jako každý den před západem slunce, procházela a viděla jsem všechny ty nádherné zlaté, červené, žluté a zelené barvy listů, že se to těmito slovy nedá popsat.
Je to ovšem i deštivé období a na mnoho lidí padají splíny, tedy i na mě. Je to poznat na tom, že místo abych se učila na zítřejší písemku z angličtiny nepravidelná slovesa, tak sedím u počítače a píšu tenhle článek, a to nemluvím jen o dnešku...=) Ale vážně se snažím učit! Občas mi to však nevyjde, tak třeba včera jsem místo učení na písemku z matiky četla knížku a dokonce ji ten den ještě přečetla, nebo bych měla raději napsat tu noc? No nic, jdu se zakousnout do těch sloves, abych...prostě abych...=) stejně se zejtra nejvíc těším na výtvarku, kde tvoříme letní krajinu a zítra začneme podzimní...=) Ale víte co? Kašlu na slovesa a jdu se inspirovat do lesa...
A co vy? Máte rádi podzim? Hlasujte v anketě, je to pro mě důležité, díky=)

další nová rubrika

25. září 2007 v 16:51 | Ella016 |  copak to je?
Nová rubrika týkající se mého chabého pokusu o trochu srandy=) nevím, jestli to budete považovat za ftipné i vy (tak třeba to není moc vtipné), ale snaha bude=) no co se mnou? prostě smysl pro humor nepraští každého po hlavě, když jde po ulici....

nápisy na dveře=)

25. září 2007 v 16:33 | Ella016 |  když mi hrábne aneb pokus o srandu=)
 • NEKLEPAT - RUSKÁ MAFIE !
 • Chov dravých ještěrek. Volný výběh.
 • Udržování nepořádku je časově méně náročné než udržovat pořádek v pořádku.
 • Nepořádek je stabilnější než pořádek.
 • Jsou důležitější věci než pořádek
 • Zadejte heslo na panelu, jinak se dveře zablokují !
 • Zadejte 15 místný číselný kód (každá pomlčka = číslo): - - - - - - - - - - - - - - - -
 • Veškeré návštěvy hlaste na vrátnici.
 • Objekt je střežen průmyslovými kamerami.
 • Každý den se zvětšuje okruh lidí, kteří mi mohou kdykoliv políbit prdel !
 • Učení z nebe nespadli, ale pitomce jakoby shazovali.
 • Bez klepání nevstupovat ... NEKLEPAT !
 • Tam vchod, sem východ.
 • Klika je pod proudem !
 • Za dveřmi je rozbuška, která se aktivuje pohybem kliky.
 • V jámě se pracuje.
 • Pozor - za dveřmi je past na mamuta.
 • Pozor - tato místnost je ohraničena zdí.
 • Pozor - tyto dveře jsou jen namalovány.

Andílek=)

25. září 2007 v 16:08 | Ella016 |  pictures
no není to roztomilé koťátko???=)

Boží stránečky pro "temný" človíčky

25. září 2007 v 16:04 | Ella016 |  odkazy
Musím přiznat, že na tyhle stránky jsem narazila díky blogu kámošky, kterej najdete tady (aby se zase nezlobila=)), takže je to o GOTHIC, všechno co o tomto stylu chcete vědět a co vás zajímá, citáty, básničky, obrázky a tohle je hlavně pro Luele - POVÍDKY a to hodně dobré=) a dokončené!!! Takže tam mrkni=)

Ghotic hazard - část čtvrtá

24. září 2007 v 15:49 | Ella016 |  Gothic hazard
Neděli jsem strávila skoro celou opět v posteli částečně s učením(teda ne jako že bych byla v posteli s učením…to vyznělo docela blbě, samozřejmě tak, že jsem se učila) a částečně vymýšlením pohádky, kterou budu cpát knihovnici, až jí budu vysvětlovat, proč nevracím onu zázračnou knihu, díky které teď vypadám jak vypadám.

Bylo mi už o trochu lépe, než včera. Ale opravdu jenom o trochu. Také jsem se celý den poctivě nalévala vším možným pitím, abych dohonila ztrátu tekutin a horká vana a pizza také dost pomohla. K tomu všemu bratr odjel někam na celý den s bandou hominidů (pračlověků). Tak jsem si prostě udělala oddechový pohodový den, abych si trochu zpravila nervy, zahojila duši a hlavně krk. Je vzrušující pomyslet, co všechno bych mohla, kdyby se ze mě teď v příštích dnech stal upír. Vážně jsem o tom přemýšlela, když jsem se ponořila do vany a krk jsem měla v tu ránu jako v jednom ohni. To ale i když jsem jedla nebo pila.
To by možná ještě ani tak vlastně nic nevyvracelo. Ne, kdyby mě nebolel při zapínání počítače, hlazení kočky nebo skládání puzzlí. Usoudila jsem tedy, že to bylo jenom náhodné, protože jsem nikdy nikde ještě neslyšela, že by tyhle činnosti mohly upírům vadit. Nechám tedy své naivitě ještě dva dny, než jí začnu přehlížet. Do té doby budu se nechám ve skrytu duše doufat, že možná…
Ranky se hojily mikroskopickou rychlostí, což znamenalo, že nejméně týden budu muset chodit zabalená do šály nebo šátku.
No co…vždyť byl podzim a to se dalo vždy říct, že je člověk nechlazen. I když, komu bych to asi tak vysvětlovala. Koho by právě tohle zajímalo? Svojí nejlepší kamarádku jsem nechala ve městě, ze kterého jsme se už skoro před měsícem a půl přestěhovali. Sice si pravidelně píšeme, ale určitě si obě uvědomujeme, že nám to vydrží jenom na chvilku. Pak si každá najde jinou kamarádku a na tu druhou si vzpomene jenom někdy, jestli vůbec.
Nebo spíš najde jenom ona, protože já takové štěstí nemívám. Buď mě ve třídě každý přehlíží, nebo se tam vyskytuje další extrém, který je, díkybohu, jenom jeden. Jmenuje se Nikolas a je mervomocně přesvědčen, že je ve mně ukryta nějaká nadpřirozená síla. První dny byl na mě úplně jako posedlý. Stále za mnou dolézal a ukazoval mi všechno a radil mi ve všem a chodil jenom se mnou. Později už si z toho začal každý dělat srandu a mě to bylo trapné.
Teď už satanudík v tom nadšení trochu polevil a asi si uvědomil, že já jsem úplně normální(mno….relativně normální) holka, kromě toho ujetého vkusu, a jinak nic víc. Umírnil se alespoň natolik, že už za mnou neběhá. On je taky tak trochu na temnější věci a líbí se mu ghotic girls, takže jsem se stala na nějakou cenu objektem jeho snů, jak jednou řekl. Ale také jsem ho omrzela. Jenže já jsem za to jenom ráda. Jako kamarád jsem si myslela, že by mohl být super, ale pak přiznal barvu, že by se se mnou chtěl procházet za ruku po chodbách ve škole a jinak projevovat vzájemné(u něj jenom jednostranné) sympatie a ochladl
. I když ne tak úplně. Toho člověka jsem obdivovala už jenom pro tu jeho víru v naději. Občas se na mě třeba jen tak v hodině otočil, u tak, aby to neviděli jiní, a usmál se na mě vřele. Slabě, ale upřímně jsem se usmála také, protože to bylo od něj hezké. Alespoň někdo jednou projevil, že mu stojím za tu námahu pro mě ztratit úsměv.
A proč se mi vůbec nelíbil? Inu, už jenom pro tu otevřenou náklonnost. Ne že by na mě musel být kluk vyloženě hrubý, abych si ho všimla, ale stejně chladný kluk podobného stylu by u mě bodoval ihned. *** Nikolas byl o něco vyšší než já, měl nabarvené černé rovné vlasy (ale docela jsem ho podezřívala z toho, že si je žehlí, já teda také, ale já jsem holka…), měl tmavě hnědé oči, ale světlou pleť. V obličeji byl i docela hezký.
Oblékal se do černého oblečení a vlasy si geloval vzadu na odstátého ježka, Kolem obličeje měl ofinu. Ale to bylo asi tak všechno na něm hezkého. Nic víc.
To, co mi u něj chybělo se nedá nijak pořádně nazvat. Prostě z něho nic nevyzařovalo. Nebyl takový tajemný, neměl nic, co by skrýval. Takový kluk vlastně ani nemusel být goth, aby to něco v sobě měl. Ale, když byl k tomu všemu černě oblečený, byl prostě dokonalý.

Nikolas byl průhledný jako lepenka. Bylo do něj vidět skrz na skrz.
A pak ten pan dokonalý…, ten byl prstě tak dokonalý, že byl v jiné třídě, v jiném ročníku…

Ghotic hazard - část třetí

24. září 2007 v 15:47 | Ella016 |  Gothic hazard
Celé dopoledne jsem strávila u televize. Zavrtala jsem se hluboko do pohovky a trpně civěla na trapné seriály. Nevnímala jsem co dávají, jenom jsem se snažila nemyslet na to, co se stalo včera v noci. Mysl jsem sledováním hysterických výjevů moc dlouho nezaměstnala. Docílila jsem pouze toho, že mě z toho začala bolet hlava ještě o něco víc, než bolela před tím a tak jsem šla znovu spát.
Zdál se mi nějaký divný sen o tom, že kradu vázanou knihu z knihovny, že potom zapírám, že jí nemám a že jí nakonec najdou u mě pod lavicí ve škole. Nesouvislá blbost.

Po probuzení jsem se cítila stejně ospalá, jako před spaním. Napadlo mě, že pokud mě včera někdo odlehčil o pár litrů krve, budu nejspíš muset doplnit tekutiny.
V zrcadle jsem se ještě stále viděla, což bylo dobré znamení…avšak bledá jsem byla stejně, jako ráno. Oloupala jsem si z nudy stroužek česneku a celý ho snědla. Hnus, ale to bylo asi tak všechno. Vzala jsem také do ruky několik křížů, které jsem našla po domě, ale dopadlo to stejně, jako s česnekem. A voda? Také nic.
Osprchovala jsem se tak jako normálně. Ranky se trochu zatáhly, ale stále tam byly, jako jediný viditelný svědek mého včerejšího hazardu. Celou dobu, kdy se o tohle téma zajímám, se snažím oddělit fakta od fikce, pokud jde o upíry. Takže jestliže by se ještě někdy ten upír ke mně přiblížil, vím, že nemusím ztrácet čas sháněním nějakých dřevěných kůlů, křížů a česneku. Což je opravdu cenná informace. Ještě bych mohla zkusit svěcenou vodu…ale tu teď honem neseženu, abych si jí připravila vedle postele, aby byla při ruce.
Doufám, že tento malátný stav je pouze přechodný. S tím, že bych mohla získat pouhým vysátím část jeho síly, jeho obratnosti, jeho vidění ve tmě, nebo že bych se dokonce stala úplný upír, nepočítám. To by bylo až moc snadné. A vzhledem k tomu, že existují-ano, teď už mi nezbývá než to připustit, se musí stále živit. Což by znamenalo každá nová oběť=nový upír. A to by tady bylo už přeupírováno. Dobrá, nezbývá tedy věřit, že si své tajemství střeží.
A to je další problém. Já o něm už vím. Jestli jich je víc, nejspíš se dost naštvou, až zjistí, že o nich ví nějaký další člověk. Nebudu doufat, že o tom ještě neví, ale i tak si dám pozor, abych se před někým nepřeřekla, nebo aby neviděl můj krk.
Další věc: až mě přijde můj nový známý umlčet, měla bych se alespoň pokusit se ubránit. Pověry nepověry-vystelu si to tady česnekem, křížena a seženu nějaké dřevěné kolíky, nebo třísky, ty asi budou stačit.

Sakra! Proč ze mě nemohl udělat upíra!? Vždyť o jednoho navíc by se svět nezbořil. Kdo jiný než já má větší právo se stát upírem?? To je tak nefér! Přijde si jen tak, vezme si co potřebuje a zase odejde jako pára nad hrncem. Jak si to vůbec představuje?! To je chování…i pro upíry drzé.
Pustila jsem se z té strašné bezmoci do učení, což znamená, že už jsem byla hodně zoufalá. Ve škole mi to nešlo nejlépe, ale ani nejhůře.
Byla jsem tak nějak mezi, ale to jenom proto, že jsem dřela a učila se, co to šlo. Nějak extra chytrá nejsem, tak to alespoň doháním pílí. o učení mi dnes ne a ne do té rozbolavělé hlavy nalézt. Odráželo se jako od bubliny. Dneska to nemá prstě cenu. Vzdala jsem to a slíbila si, zítra si to dostatečně vynahradím.
Zavřela jsem učebnici dějepisu a v tu chvíli se ozvalo tlumené zaklepání a do pokoje nakoukla bratrova tvář. Byl o tři roky mladší a právě všechny ty vlastnosti, které mladší otravný bratr má mít. ,,Týjo, ségra,… ty taky vůbec vo vejkend vstáváš, jó?" Drze vtrhl do místnosti, skočil na mojí ustlanou postel, povaloval se po mém černém přehozu s úplňkem, dal si pod nagelovanou hlavu můj černý polštářek s lebkou, do kterého často brečím a jako vrchol si začal házet a mým rudým plyšovým netopýrem o můj plakát Marilyna Mansona! VRCHOL!

V té chvíli se ve mně vzdmula taková vlna vzteku jako nikdy před tím. Měla jsem najednou takovou strašlivou chuť toho malýho nevychovanýho pubertálního neandrtálce chytnout za vlasy, strhnout ho z mé postýlky a třískat mu hlavou o podlahu. Jak jenom může někdo takhle znesvětit mé posvátné místo!

Celou dobu jsem ho užasle pozorovala na druhé straně místnosti, ponořená ve stínu.
Teď jsem se ale zvedla a lampa mi osvítila celý obličej. Zabodla jsem pohled na toho haranta a zatínala jsem pěsti, abych po něm neskočila a nezabila ho.

Bratr, jakmile mě uviděl, se zarazil a čuměl na mě s pusou dokořán. Docela jsem si uvědomovala, že mi z očí šlehají blesky…ale nevěděla jsem, že doslova. Bratr okamžitě pustil plyšáka a odplazil se do rohu. Polštář si tiskl před sebe a pusu stále nezavřel. Oči měl vytřeštěné tak, že mu div nevypadly. Vykročila jsem k němu, ale on ho po mě hodil. Nějak mi to přišlo strašně komické a já ho chytila a hodila ho po něm zpátky. Zasmála jsem se a brácha pomalu zavíral pusu. Otevřel jí. Chtěl něco říct, ale pak, jako by náhle zapomenul co, zase pusu zavřel. Můj výraz byl nyní asi takový, díváte-li se na malého ratlíka, snažícího se počůrat patník, ale nedosáhne na něj přes vysokou trávu. Možná spíš víc udiveněji, než komicky.

Asi na třetí pokus konečně promluvil. ,,C-cos….jak si to udělala?"-vykoktal ze sebe.
,,Jako co?" -už mi to jeho chování začínalo vážně dopalovat. Nejdřív si sem vtrhne, chová se, jako kdyby tady sám spal a pak dělá, jako by viděl ducha. A v tom mi to došlo. On asi opravdu viděl ducha.
,,T-ty si byla…si strašně bledá a …jak si to udělala s těma očima, no, to bylo docela trochu děsivý. Úplně to vypadala, jakoby si měla nějakou masku. Trochu sem se lekl…."
Jo jasný…haha, prej trochu. Jestli najdu na té posteli něco mokrého, tak ho v tom donutím spát. A pak samozřejmě umře tou nejhorší smrtí. Šla jsem se podívat do zrcadla, ale neshledala na svém odrazu nic neobvyklého. Vrátila jsem se k němu.

,,Takže teď koukej vypadnou z mý postele a z tohoto pokoje taky." Ublíženě se pomalu odšoural ke dveřím. ,,Jo, máma volala, že mi máš něco uvařit a v mrazáku je-"
,,VYPADNI!!!"
A bylo po problému. Vařit…ještě vařit mu budu. Chovat se to neumí a já ho mám obskakovat. Ruce má, tak hlady nepojde. Kdyby nebyl tak línej, sám by si něco udělal… Jako bychom neměli něco v lednici.

Ne, na svého bráchu jsem opravdu nebyla příliš krutá. Před maminkou nevinnost sama, ale jakmile byl sám, nebo dokonce s tlupou dalších skejťáků, se kterými se pakoval, byl na zabití. To třeba takhle jednou strhl ,,nechtíc" závěs z okna a usadil pár kamarádíčků na strom v zahradě a zařídil jim tak prvotřídní zábavu a kino v jednom. Bohužel…jak to tak bývá, já na to přišla až když už jsem byla převlečená. A další a další milé věci.

Jenom mi neseděl ten upřímný děs v jeho očích. Znamená to snad, že když mě něco naštve, dokáži vidět rudě a nepřestat, dokud není rudá všude kolem mě a hlavně… ve mně?
Opravdu bych mohla vysát svého bratra?

testík, ale nepodvádět=)

23. září 2007 v 18:14 | Ella016 |  co se jinam nevešlo...
Když budeš čestný, tento test ti odhalí pravdu.
Napište si svoje odpovědí na kousek papíru. Nepodvádějte!

Odpovědi jsou v dolní části této strany.

1. Napište jméno jedné osoby opačného pohlaví.

2. Která je vaše oblíbená barva :červená, černá, modrá, zelená anebo žlutá?

3. Vaše první iniciála(křestního jména)?

4. Měsíc vašeho narození?

5. Kterou barvu upřednostňujete, bílou anebo černou?

6. Jméno jedné osoby stejného pohlaví jako je vaše.

7. Vaše oblíbené číslo?

8. Upřednostňujete Sydney anebo Brisbane?

9. Upřednostňujete zpravidla: moře anebo oceán?

10. Napište jedno přání (reálné!).

Pokud jste test ukončili, podívejte se dolu...... (nepodvádějte!)

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Odpovědi

1. Do této osoby jste zamilovaný/á.

2. Když jste si vybrali:

Červená: jste vitální a váš život je plný lásky - Černé: jste konzervativní a hašteřivý(á) - Zelená: vaše duše je klidná a umíte ustoupit - Modrá: jste spontánní a rádi dostáváte náznaky lásky a náklonnosti ze strany těch, které máte rádi - Žlutá: jste šťastná osoba a umíte dobře poradit těm, kteří nemají morálku.

3. Vaše iniciála se nachází mezi:

A-K Máte dostatek lásky na rozdávání vašim přátelům

L-R Zkoušíte zhodnocovat váš život na maximum a váš milostný život se brzo rozvine.

S-Z Rádi pomáháte jiným a vaše budoucí láska se bude s vámi mít velmi dobře.

4. Pokud jste se narodili mezi: Lednem - březnem: rok bude pro vás velmi dobrý a do někoho se nečekaně zamilujete.
Duben - červen: budete mít velmi silný milostný vztah, který bude dlouho trvat a na který si navždy uchováte vzpomínku.
Červenec - září: budete mít vynikající rok a zkusíte větší změnu, která zlepší váš život.
Říjen - Prosinec: váš milostný život nebude mimořádný, ale možná najdete duševní sestru.

5. Pokud jste si vybrali: Černá: váš život nabere nový směr, to bude dobrá věc pro vás a budete se změnou spokojený(á).
Bílá: budete mít přítele, který vám bude plně důvěřovat, který pro vás udělá cokoliv, ale pokazíte to, ani si to neuvědomíte.

6. Tato osoba je váš(vaše) nejlepší přítel(kyně).

7. To je počet vašich blízkých přátel ve vašem životě.

8. Pokud jste si vybrali Sydney: máte rádi dobrodružství. Brisbane: umíte ustoupit

9. Pokud jste si vybrali:
Moře: jste loajální vůči vašim přátelům a vašim milencům (milenkám); jste někdo zdrženlivý.
Oceán: Jste spontánní a rádi se líbíte jiným.

10. Toto přání se splní pouze pokud odešlete tuto zprávu 5 osobám do jedné hodiny od tohoto okamžiku. Odešlete ji 10 osobám a uskuteční se do vašich budoucích narozenin!!!

Temné tajemství - informační poznámka=)

23. září 2007 v 14:53 | Ella016 |  copak to je?
Jelikož je škola a k tomu ještě práce a času není tak moc jako o prázdninách, tak budu postupovat v psaní poněkud pomaleji, protože jsem v téhle povídce teprv v páté kapitole a už bych jsem měla dát brzo čtvrtou, takže to bude nejpozději do konce příštího týdne.
K psaní téhle povídky mi sloužili některé celkem známé písničky, které nejsou sice metal nebo něco na ten způsob, ale hold když se to objevilo zrovna u nich, nemůžu popřít že jsem je někdy poslouchala, ale kdybych je napsala tak by mě Bathory ukamenovala, takže raději ne=)
S pozdravem Ella

Horoskop pro holky od 17.září do 30.září

22. září 2007 v 11:08 | Ella016 |  Horoskopy
Beran (21.března-20.dubna)
Učení ti teď moc neleze do hlavy, proto mu budeš muset věnovat víc času, než jsi zvyklá. Snahu ale musíš vyvinout i pokud jde o lásku. planeta Venuše ti tentokrát nedá nic zadarmo. Je na tobě, abys udělala první krok, ať už jde o nový vztah, anebo o usmiřování po hádce. Nedovol aby ti tvoje paličatost komplikovala život.
Býk (21.dubna-21.května)
Po předchozím lenivém období se konečně trochu probereš. Kromě školy se pustíš i do svývh koníčků. Zkus se přihlásit do nějakého zajímavého kroužku,který podpoří tvůj talent. Tenhle investovaný čas se ti určitě vyplatí.Mnohem méně se vyplatí vrážet čas a city do kluka, jenž si to nezaslouží. Vybírej pečlivě, komu věnuješ srdce.
Blíženci (22.května-21.června)
Blíženci se budou prostě sbližovat.A to nejen s klukama, ale také holkama.Od 20.září máš totiž skvělé období na navazování kontaktů, přátelství i lásek.Kvůli novým lidem ale nezapomínej na staré známé.Jedna z tvých kamarádek si může připadat odstrčená, proto se nediv, kdyby se na tebe naštvala.
Rak (22.června-22.července)
Tvůj kredit dostává pořádně zabrat. Ať už si píšeš se svou prázdninovou láskou, anebo belíš nějakého nového slaďouše, je fakt, že tě tahle láska něco stojí. Buď si zvol nějakou levnější komunikaci, nebo se snaž někde získat penízky. Co takhle si najít výkendovou brigádu, případně si odpustit nový modýlek oblečení?
Lev (23.července-22.srpna)
Prázdniny jsou sice naprosto fuč, ale tvé mejdanové období stále pokračuje. Nenecháš si ujít všechny akce, o kterých se dozvíš, a skoro bys mohla konkurovat královně všech party Paris Hilton (? to teda ne).Od úplňku 26.září by ses ale měla věnovat něčemu smysluplnějšímu. začni být na chvíli vážná a chovat se zodpovědně.
Panna (23.srpna-22.září)
Porážka je vždycky těžká, ale kdybys stále jen vyhrávala, pak by tě vítězství ani nepotěšilo.Proto nes tuhle jednu prohru, která tě čeká, hrdě. Může jít o nevyvedenou soutěž či závod, anebo si možná tvůj idol vybere tvou soupeřku.Anebo že bys snad dostala první pětku ve škole? BVer to jako pokyn k tomu, aby ses příště víc snažila.
Váhy (23.září-23.října)
Opět se u tebe objevý tvůj typický povahový rys - váhání.Nevíš, kterého ze svých nápadníků si vybrat? Anebo jestli máš strávit výkend s rodinou či kámoškama? Případně se věnovat škole nebo koníčkům? Ať už se rozhoduješ nad čímkoliv, nepomůže ti v tom ničí rada, ani hod korunou, musíš se spolehnout sama na sebe.
Štír (24.října-22.listopadu)
Konečně začíná tvé šťastné období! Hned první týden se ti povede dosáhnout cíle, který sis nedávno stanovila.26.září je úplněk a to je pro tebe ideální příležitost, aby ses věnovala svému vzhledu, vyzkoušela novou pleťovou nasku nebo barvu vlasů.Budeš ještě krásnější a pro kluky se staneš neodolatelnou.
Střelec (23.listopad-21.prosinec)
První týden si dej bacha na střety se staršími lidmi, hrozí hádka s mámou, tátou, učiteli nebo třeba rodiči kamarádky. Hlavně si nepouštěj pusu na špacír, to by mohlo situaci ještě zhoršit. Jasně, jsi už od přírody úpřimná, ale někdy je lepší být taktní. Skvěle se ti však povede v oblasti financí. Že by zvýšení kapesného?
Kozoroh (22.prosince-20.ledna)
Nenech ostatní, aby se vysmívali tvému snu.Ať už jde o to, že ses zamilovala do nejhezčího kluka ve třídě, že se chceš prosadit ve zpěvu nebo ve sportu, anebo mít na výzo vyznamenání, stůj si za svým a bojuj. I kdyby se ti to nepodařilo, budeš alespoň vědět, že jsi pro jeho splnění udělala, co bylo ve tvých silách.
Vodnář (21.ledna- 20.února)
Jestli se stále bojíš oslovit kluka, který se ti líbí, udělej to do 24.září, protože to ti je Venuše nejvíce nakloněna. Pokud jsi stydlivá, naordinuj si lekce zvýšení sebevědomí. Začni tím, že se budeš na sebe do zrcadla usmívat a že poprosíš kámošku, aby ti řekla, jaké jsou podle ní tvoje přednosti. A těch pak využij i při akci "balení idola".
Ryby (21.února-20.března)
Pokud jsi v nějaké oblasti tvého života nespokojená, máš teď skvělou příležitost s tím něco začít dělat. Nebuď jako líný kapřík, co se válí ve stojatých vodách, ale změň se ve dravou štiku, která určuje tempo vodního království. Hvězdy jsou teď totiž nakloněny změnám a dodají ti odvahu ke kroku do neznáma.
Pokud to na vás zatím vůbec nepasuje, tak se nedivte, na mě taky ne=)
horoskopy na každý den najdete >TADY<

Nová rubrika Horoskopy a o čem to bude

21. září 2007 v 23:44 | Ella016 |  copak to je?
Myslím, že každý má jasnou představu, ale pro ty co si stále nejsou jistí tady budou samozřejmě horoskopy na každých 14 dní pro všechny znamení, po celý zbytek roku.Jsou to horoskopy výhradně pro holky, tak sorry kluci co sem zabloudíte...=)
Budu se snažit jsem dát i jiné horoskopy a vysvětlit jak fungují, takže snad se vám bud enová rubrika líbit...


české hrady v dezolátním stavu -část 1.

20. září 2007 v 18:46 | Ella016 |  copak to je?
tak takhle vypadá vnější zeď hradu Křivoklát, no není to strašný? Taková pěkná národní památka a takhle v rozkladu...

Ghotic hazard - část druhá

20. září 2007 v 14:52 | Ella016 |  Gothic hazard
...prázdná.
Prázdná!!!! P.R.Á.Z.D.N.ÁÁÁÁ!!!!
Zachvátila mě panika a přepadl pocit svírání hrdla, pocit úplné paralýzy všech končetin a nevýslovného děsu. V okamžiku ho ale vystřídal pocit radosti. Opravdu. Čirá šílenost se mě pokoušela připravit o poslední zbytky zdravého rozumu(toho zbytku, co ještě mám) a mě se chtělo šíleně se smát. Seskočit dolů, točit se dokola a smát se.

Koutkem oka jsem zahlédla stín hlubší, než byli ostatní okolo. Bylo to tak rychlé…
Skoro nepostřehnutelný pohyb toho stínu, pak jenom tvář, tak tvrdá a chladná, na kterou na okamžik dopadl zbloudilý paprsek světla, od svíčky, snad. A oči… temné, hluboká, krásné, kruté, hladové, dychtivé, uhrazující, tajemné, krásné…

V dalším okamžiku se ty oči ztratili a ze tmy mne popadly dvě ocelové svěrací paže a strhly mě dolů na zem. Dopadla jsem obličejem do trávy a zbytkem těla na kameny a na beton. Docela rána, ale tu jsem také nevnímala.
Pak už jenom palčivá bolest a pálení na krku a konec.

Vůbec nevím, jak jsem se probudila v pokoji na pohovce. Motala se mi strašně hlava. Nejdříve jsem si myslela, že to byl jenom sem. Šrámy na ruce mě přesvědčily o opaku. Dobře.
Pak jsem se pracně zvedla a odvrávorala do koupelny. Cestou jsem prošla kolem stolku s vínem a s dohořelými svíčky. Došla jsem k zrcadlu a málem jsem odskočila úlekem. Zírala na mě smrtka, s rozmazanýma očima, pusou v šedých odstínech a křídově bílou pletí. Dokonce i víc než s makeupem. A ty kruhy pod očima. Penečku! Ty byly… takové bych si nakreslit nedokázala. No jo…přírodní vypadají nejlépe. Počkat, proč přírodní.

A sakra…co se tady děje?! Nebo spíš stalo…!
Ale místo odpovědi jsem si poprvé všimla toho červeného něca, co se mi vyjímalo na bledém krku dokonce tuplovaně! Bylo to podobné dvěma malým rankám a-byly to dvě malé ranky!
Potutelně se na mě šklebily přes zrcadlo a smály se mému oknu. Měla jsem po včerejší noci namouduši jako vymetýno. Asi jsem to s tím vínem trochu přehnala…ale co ty ranky. Beru prázdnou láhev do ruky a zjistím, že v ní není ani kapka…a přece byla v noci ještě plná.
Jen tak náhodou můj pohled spočinul na batohu v rohu a přepadla mě rána procitnutí. Batoh, knihovna, kniha….KNIHA.
Kde je?

Kde je ta kniha??
Prohledala jsem stůl a nikde nebyla. Vzpomněla jsem si na včerejší nadšení pro nějaké dílo o upírech, které nebylo nikde k nalezení. Při usilovném hledání se mi pozvolna vybavovalo všechno, co se stalo. A bichle samozřejmě nikde. Prostě se do země propadla. Skvělý, co teď vysvětlím knihovnici.
Tahle strast byla ale ihned zatlačena nějakou daleko naléhavější.

….Včera v noci mě navštívil upír.

obrázky no. 2

20. září 2007 v 14:46 | Ella016

Obrázky no. 1

20. září 2007 v 14:42 | Ella016

Hřbitovní song

19. září 2007 v 19:59 | Ella016 |  básničky
není to ani tak písnička nebo básnička spíš upozornění, vyvěšené na našem městském hřitůvku. Je to smutné, ale už se krade i tam:
My tu chceme v klidu spát,
ne aby tu někdo krad!!!
Neberte nám co nás zdobí,
nechte v klidu naše hroby!!!
Vaši zesnulí
PS: Co jste vy, byli jsme i my,
co jsme my, budete i vy.