Zpověď dívky - 1.část

13. září 2007 v 21:00 | Ella016 |  copak to je?
Zdravím Vás, milí přátelé!
V této zprávě o stavumého života se můžete poučit, co udělat v různých situacích nebo naopak neudělat. nechci Vám, milí přátelé, kázat, ale chci Vám podat informace, které jsem já neměla, ale dala bych cokoliv, kdybych mohla před několika lety mít v rukou podobnou zprávu, která by mi pomohla překonat krušné roky dospívání a poradit v případech o kterých se knihy nezmiňují.
Nemyslím si, milí přátelé, že se Vám všem bude líbit tohle dílo o mém životě a proto jsem se nepodepsala. Pro mě je anomymita darem. A také proto, že nechci, aby jste věděli, milí přátelé, jak se jmenuja osoba, která tuhle zprávu napsala a čerpala z vlastních zkušeností.
Pokud tuhle zprávu nebudete chtít, nevyhazujte ji, ale rozthejte nebo spalte, ať se nedostane do rukou někomu nepovolanému.
I když si nejspíš myslíte, že jsem magor, přečtěte si kousek a třeba najdete něco, co jinde nebylo a Vy se toho bojíte.
Musím Vám, milí přátelé, říct, že v této zprávě je také soucítění a porozumění, protože vše co je v této zprávě napsáno jsem si osobně prožila a vše je také napsáno po pravdě a nenajdete tady ani větu, kde bych lhala.
Toť vše, milí přátelé, hezké počtení a snad zde najdete i zalíbení!
Osobně si myslím, že to měla být nějaká kniha, ale bohužel jsem našla pouze dva listy strojopisu a více mi nebylo dopřáno shlédnout...=( doufám, že v tom opravdu něco najdete, i když v tomhle, podle mě, úvodníku, toho moc není. A ještě něco, opravdu netuším, kdo to mohl napsat, nic podobného jsem už nikdy jindy nenašla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

já vím, je to otravné, ale klikni=)

klik
nebudu klikat!=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama