Důvody...atd

2. ledna 2008 v 19:34 | Ella016 |  co se jinam nevešlo...
Všechny moc a moc zdravím a přeju šťastný Nový rok! (článek tady je ale z nějakého záhadného důvodu se odmítá objevit na hlavní stránce, nevím teda jak u vás...jinak je v rubrice moje úvahy...atd) Bathory prosím, přečti si celý článek, je to pro tebe, protože tě nemůžu zastihnout na ICQ=)
  • zároveň si strašně stěžuju na blog.cz, který mi odmítá přístup na blog i jakoukoli práci s blogem....
  • přibude nová povídka, vlastně FF na moje oblíbené téma Mediátor, četla jsem ji už dávno a teď jsem dostala svolení na její zveřejnění (nedivte se, každý jiný by si ji nestydatě okopíroval a dokonce vydával za svou, jak jsem si všimla jinde, ale já se zeptala)
  • tuhle známku by měli vyrábět...

  • Bathory, prosím vyřiď ve škole, kdyby se Schejby ptal, ale on nebude, že jsem nemocná a nemůžu mluvit, grrr, asi jsem neměla po přípitku chodit ven v tom modrém tričku na ramínka...jinak ráno jsem se dokonce vzbudila o půl hodiny dřív a v klidu čekala na bus v mínus nevim kolika, abych nakonec zjistila, že má půl hodiny zpoždění, pak jsem v buse dokonce zaspala a budil mě milý řidič, potom jsem se okázale vyhrabala z busu a zjistila, že osmička tramvaj mi ujela přímo před nosem, čekala deset minut ZNOVU na mrazu na 26, ve které jsem jela se dvěma ožralýma puberťákama, který se mě rozjařeně ptali jestli si nechci s jedním nebo nejlíp s oběma zpříjemnit tu dlouhou jízdu a které jsem se snažila ignorovat s mp3-kou vyřvávající Cradle of Filth do mé bolavé hlavy, i když jsme nakonec zklamala a v křečích smíchu se zhroutila na podlahu volezlé tramvaje...toť zážitek z 1.1., který pokračoval tím, že když jsem se konečně s hodinovým zpožděním dohrabala na mé milované pracoviště, Katka, aneb moje nadřízená, teda nadřízená, co si budem nalhávat, když jsem s ní v létě byla chlastat, nandala na hlavu klaunovský klobouček, což jsem jí odpustila jen z toho důvodu, že byl černý, moje milovaná matika mi však dala ještě klaunovský červený nos a zlatíčko Tomáš se stejnou pozicí jako Káťa mě zasypal zlatými lesklými komfetkami, které ještě teďka nemůžu dostat z vlasů a mám je po celým pokoji i oblečení, stejně tak jako na botách a všech kobercích, protože ty mrchy nechce sebrat ani vysavač, z čehož táta hysterčí...
  • dále řekni Lucce C., že dárek jí přinesu hned jak přídu do školy a že děkuju za ten její pro mě=D
  • Luellko šťastný Nový rok!!!!
  • jo, Bathory, přišla si pak ještě zpátky za Vlastou? Jo! Mluvila jsem s Kostky bráchou!!!! No, ale to tady nebudu rozepisovat, to až pak z očí do očí...protože na ICQ tě prostě nezastíhám od té doby co víš co!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

já vím, je to otravné, ale klikni=)

klik
nebudu klikat!=)

Komentáře

1 BAT BAT | 3. ledna 2008 v 18:24 | Reagovat

JÁ ASI ZEJTRA TAKY ZALEHNU.....TO, ŽE TI SEM NELEZU, TO BYL VTIP. LEZU, ALE SNAŽIM SE CO NEJMÍŇ, PROTOŽE NĚKDY TADY TŘEBA DLOUHO NIC NOVÝHO NEMÁŠ A TWILLINGH SERIE MĚ UŽ PĚKNĚ(...) MĚDIÁTOR UŽ DOCELA ZAČÍNA... A NAVÍC TI TY MRCHO PŘIBEJVAJ LIDI A JÁ JICH TAM MÁ FURT PROTI TOBĚ MALINKO, TAK SEM NAS*** AMOC SEM NECHODIM, A KDYŽ UŽ, TAK RAČI NIC-V ZÁJMU MÝHO UBOHÝHO BEZPEČÍ, ABY MI NEDALI PŘES DRŽKU TI LIDI,CO SEM NA STMÍVÁNÍ A MEDIÁTORA CHODĚJ, NEMAKOPALI KSICHT....

2 BAT BAT | 3. ledna 2008 v 18:25 | Reagovat

JO A MÁME NOVÝ TOKIÁKY..... http://www.cinema-bizarre.de/ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama