Smutek

20. června 2008 v 10:56 | Ella016 |  *dark diary*
Ahojky lidičky=) Právě jsem strášně smutná, naše třída totiž teď, před velkou přestávkou odcházela směr vlakové nádraží, kde měl začít náš první školní závěrečný výlet na střední škole - stanování v Sedmihorkách. Já nejedu, jedu pryč a vrátím se až když naše třída bude přijíždět...je mi to líto, na ten výlet jsem se tak strašně těšila a pár dní před ním prostě nemůžu jet. Doufám, že příští rok se pojede taky na výlet a bude to super=) Chjo, tak končím, jdu se koukat na Honey, máme anglickou konverzaci a jsme v informatice, pak ještě přetrpět němčinu s béčkem a díky jejich rozvrhu domůůůůů, stejně, náš profesor je fyzikář a fyziku máme šestou hodinu, takže by jsme ti čtyři, co nejedem na výlet, stejně měli volnou hodinu neo supla.
I když je pravda, že kdybychse ted sebrala, tak ještě stihnu doletět domů, sbalit si baťůžek a letět směr nádraží v NS....hmmm, tak se mějte...! Letííííím
Měj te se hezky, užívejte poslední dny školy, dlouhoočekávané školní závěrečáky, u někoho poslední dny na základce, prostě příjemnou atmosféru blížícího se léta.=)
Ella016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama