Nikdy neříkej nikdy... teda to platí hlavně pro mě =/

19. července 2009 v 19:58 | Ella016 |  *dark diary*
Po delší době zase zde =D
Abych vás nějak informovala o tom, co se u mě přes prázdniny děje...
1. práce everyday (kromě dne kdy chodim k ošlivým doktorům typ zubař, béééé mrcha ani osm minut sem tam nebyla a nechala sem tam čtyři stovky)
2. koukám na anime, stále =D v dalším článku popíšu všechny, co jsem zatím v poslední době viděla, nebojte, jsou jen asi čtyři, možná pět, ale no, varovat jsem vás musela =)
3. čtu, za prázdniny jsem přečetla teda jen čtyři knížky zatim a to - Temné lesy od Harlana Cobena, tuhle knížku můžu doporučit, romantika, vraždy, tajemství, záhady o osudové noci a překvapující závěr v jedné knize,

která mi krátila cestu do Francie (našla jsem ji i na jedný benzínce =D ve větší vazbě a ve francouzštině, takže nic =D) jo, pak Harryho Pottera 5, ale to jen protože jsem se nudila, pak Jane Austenovou - Rozum a cit a Pýcha a předsudek, k nimž jsem rovnou zkoukla i oba filmy podle knižní předlohy (pravda je taková, že jsem si chtěla oživit Pýchu a předsudek než se pustím hloubš do děje knihy a tak mě napadlo jestli není i film podle Rozumu a citu a byl! =) A v jedné roli jsme tam objevila Hugha Laurieho, jako "pana Palmera" a věřte, tahle role mu pasovala jako ulitá =D, no v roli Edwarda Ferrarse, jakožto mladíka, který se stydlivě ucházel o Elinor byl k vidění Hugh Grant... =D mladej, ale podle mě vypadá stejně jako teď =) Vážně se to zdá jen mě nebo autorka byla tak nebetyčně ----- nebo se ty ženský v tom století vážně chovaly takhle pošahaně? Jestli od chlapa někdy uslyším slovo rozkošné, tak spáchám sebevraždu...
4. čtu mangu =D podle těch anime co na ně koukám =D
5. připadám si jako nejhorší osoba na světě, nebudu to rozvádět, jestli bráško zítra přijdeme oba na ten náš mini sraz spolužáckej, tak ti to povyprávím... jsem ošklivá, zlá holka! (vysvětlení názvu článku)

No a to je asi vše, jdsu na ten článek o anime... =D
Zatím ahoj =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama