Prosinec 2009

Šťastný Nový rok 2010!!!

30. prosince 2009 v 18:45 | Ella016 |  OZNÁMENÍ o všem
Ahoj lidičky! Další rok je za námi a mě vůbec nenapadá co říct =) Možná jenom to, že vám do Nového roku přeju všechno nejlepší v životě, hodně dobrých přátel, lásky a štěstí.

Bohužel nemám tentokrát čas nějak se rozepisovat o tom co bylo, jak na blogu, tak u mě, protože celé prázdniny makám jako šroub, beze srandy, zatím jsem neměla volno, to bude až prvního ledna, abych mohla vyspat kocovinu =D
A zítra to bude žůžo, asi mi hrábne... 1300 lidí v restauraci pro 300 a při našem pekelném štěstí přijdou všichni najednou... jak jinak. Jestli mi zítra nějakej Rusák řekne děvuško, tak mu hodím konvici s kafem do ksichtu. Jinak nemám násilnický sklony, to jen pro pořádek =)

Opravdu mě mrzí, že tam nebudu večer, protože téma letošního Silvestru je Las Vegas a byla by to moje premiéra =) No tak nic, tak příští rok =) Doufám, že bude ještě něco zajímavějšího =D Třebaaaaaa... nevim =D

No tak nic, budu končit. Jenom dodávám: Nepřežeňte to s pitím!!!=D Jeee tohle bude můj první Silvestr kdy jsem plnoletá =D a nejdu ráno do práce, takže toho pořádně využiju =D

Mějte se krásně, šťastný Nový rok a užijte si zbytek prázdnin! =D

Ella

Merry Christmas!!! ッ

24. prosince 2009 v 14:46 | Ella016 |  OZNÁMENÍ o všem
Všem Vám přeju šťastné a veselé Vánoce plné pohody, lásky, dobré nálady, dárků a milých překvapení, aby Vám přes svátky všechno vycházelo a bylo Vám fajn... =)
Užijte si prázdniny a dárky =)
Ella016

Zpátky v pekle... nebo spíš v lednici, aneb když jsem se vrátila po dvou týdnech do školy

17. prosince 2009 v 17:15 | Ella016 |  *dark diary*
No jo, jsem zpátky... ještě jsem ani nestihla pořádně dosednout a už jsem psala písemku... to zas bude =D Ještěže jsem si nakonec vybrala maturovat ze zeměpisu, protože z toho jsem hned další hodinu dostala za jedna a to je u Buška vážně výkon =D naposledy jsem dostala takovouhle známku v prváku, když jsme počítali kolik hodin je nevimkde když u nás je nevimkolik =)

Hm, místo němčiny jsme zpívali vánoční koledy a místo matiky se učili biologii - genetiku, brrr, zase mi chybí úvod, je to v háji. Ale jinak to byl hezký den =) Na těláku jsme zase připravovali maturák atd a cestou k autobusu jsme si se sestřičkou zpívaly nejdřív "Seno, sláma, seno, sláma!", potom "Ta naše hospoda, od zhora od spoda, to je pěkný zařízení..." a nakonec "Petře, Petříčku, chlapče rozmilýýýýý......" =D To víte, vytáhla jsem starý DVD "S čerty nejsou žerty", když jse mse doma nudila (ještě mi zbývá Třetí princ a Zlatovláska).

Zejtra to bude ještě pohodovější. Já se učím jenom první dvě hodiny - anglická konverzace. Nejspíš budeme psát poznávačku na NY a Washingtonské památky a pak bude zkoušet English Speaking Countries a Commonwealth, docela v pohodě =) A pak, jelikož mám další tři hodiny Vodvara (dvakrát ZsV seminář a jednou normální ZsV), kterej chybí, mám volnooooo =d Teda supla, ale budeme spojení s informatikou a to je v pohodě =) Tolik počítačů tam vážně není, aby nás třídní donutil programovat v C# =D

No a v pondělí písemka z Chemie, bezva... zase roztrubuje, že ti co se z ní ulili budou mít těžší verzi, no sorry, ale kvůli blbý chemii si nepotrhám stehy, no ne?=)

Tak se mějte krásně, Ella

Veď príbeh nekončí ja ďalej hrám a padám viac než vstávam...

14. prosince 2009 v 19:23 | Ella016 |  OZNÁMENÍ o všem
No jo, teď před finálem mě chytlo malé šialenstvo menom Superstar =D I kdžy já už byla cvok předtím =) Ale ještě se mi nestalo, abych už tři hodiny v kuse poslouchala nějakou českou - slovenskou písničku. (akorát když sem byla malá Madarinku Darinku, ale to sem teďka netahejme =D)
Takže už po nevímkolikátý raz pouštím na YT Príbeh Nekončí a prozpěvuju si na plný pecky, zatím co mamka kouká na ulici a už jí to solidně leze na nervy =D

PS: co myslíte, kdo dneska vypadne? mám osobní tip, ale nechám si ho raději pro sebe =)


text:

Písnička dnešního dne: Muse - Unintended

12. prosince 2009 v 18:18 | Ella016 |  music videa
ááni, koukám koukám a zjistím, že tuhle písničku tady ještě nemám! Nebo možná mám a sem slepá... ale tak nevím proč, to počasí mě na ni přivedlo a já si ji začala prozpěvovat... mám nějakou melancholickou nápadu... nutí mě to přemýšlet o psaní nějaký povídky... bohužel právě teďka nemá žádná melancholický spád... crap... =)


text:

Sněží! Takhle by to mohlo vydržet až do Vánočních svátků... =)

12. prosince 2009 v 13:39 | Ella016 |  *dark diary*
Vánoce, Vánoce přícházejí... zpívejme přátelé =D
Jo jo, naše městečko se rozhodlo navodit vánoční atmošku a tak začalo v noci sněžit a vydrželo až do rána, i když teď už nesněží, ale sníh drží =) Aspoň na trávě =D Myslím, že se mě snaží vyděsit k smrti, protože i když zbývá do 24. prosince jen dvanáct dní, tak prakticky nemám koupenej žádnej dárek... no dobře, jednou jsem byla kupovat dárky 23., ale tenhle rok jsem to chtěla mít za sebu a pokazila mi to ta nemocnice... =( Ale já to zvládnu!! =) (sem přece nějakej chlap!=D)

Krásný zasněžený víkend,
Ella

DVD Twilight =D

11. prosince 2009 v 18:17 | Ella016 |  co se jinam nevešlo...
Aaaa, tak díky Blesku =) Konečně mám doma DVD Stmívání a to za pouhých 69 kč =) Dost dobrá sleva ne? I s bonusy a celkem pěkným obalem =) Hned jsem na to musela kouknout a hned se lekla, když to začalo mluvit česky =D Ale samozřejmě originál zvuk tam je taky. Tak... teď ještě New Moon a je to =)
Hrozný, v Praze už byly všechny tyhle novinový DVD vykoupený, ale naše Strágo nezklamalo, i když je tady dost fanynek, tak jsem měla štěstí... dobře no, tak mamka, protože já už týden nevylezla z bytu... =)

Užijte si víkend, Ella=)

Anne Frank: The Whole Story (2001)

10. prosince 2009 v 18:53 | Ella016 |  filmy
Když jsem psala zápis do čtenářáku nedalo mi to a musela jsem zabruslit na YT, abych zjistila, jestli je dostupný film... a byl... nejnovější verze, což mi nevadilo, protože u tý starý (1959) mi stačil pouze trailer... černobílý.

Všechno začíná v době, kdy je Anna ještě normální holka - chodí do školy, baví se s kamarádkami, těší se na svoje třinácté narozeniny, poznává nové lidi (u hlášky Hello, Hello (tomu klukovi tak říkali =)) jsem se i zasmála). Všechno bylo pro Annu naprosto normální, dokud se po celém Amsterodamu nazačaly objevovat cedule "Židům vstup zakázán", pak už to šlo celkem rychle a někde tady se Anna začíná svěřovat svému deníku, jako nejlepší kamarádce, kterou musela opustit. Myslím, že film vystihl celý příběh zadního domu velmi pěkně a nezkazil žádný charakter (doktora Pfeffera jsem nesnášela už v knize, natož ještě ve filmu, když cvičil se židlí). I herci byli správně vybráni, k tomuhle nemám vůbec žádnou výtku. Vlastně k celému filmu nemám ani jedno špatné slovo a možná to bude tím, že je to jeden z těch pár filmů, které jsem od poslední třetiny probrečela a vydrželo mi to ještě i když jely titulky... a nestydím se za to!

Deník Anny Frankové

8. prosince 2009 v 14:35 | Ella016 |  knihy
Dovolila jsem si nejdřív napsat článek o knize, než se vrhnu na filmové zpracování...

Kdysi bych řekla, že deník nemůže být příliš... zajímavý. Jednou jsme na češtině narazili na téma deníky a tak nějak přišel na přetřes Deník Anny Frankové. Nedalo mi to a počkala jsem si přes dva měsíce, než se ten jeden výtisk vrátil do knihovny a začala číst.

Endlich zu Hause =D

6. prosince 2009 v 18:40 | Ella016 |  *dark diary*
Ahoj, ahoj, ahoj! =D
Tak jsem zpátky, ale pouze psychicky, protože jakmile táta odjede do práce, tak mi zmizí možnost válet se u jeho notebooku na koberci v obýváku, takže taky možnost něco napsat, jelikož sezení je pro mě ještě pár dnů, možná týdnů, zapovězená věc, aspoň do doby než mi vyndaj stehy což bude ještě nějakou dobu trvat... vždyť i polívku jím ve stoje!! =D
Mám už takový výpadky, že mě napadají německé fráze a němčinu ze srdce nesnáším! =D prostě haluz, ale asi to bude tím, že jsem za jeden den přečetla Deník Anny Frankové... takovou četbu do nemocnice si můžu vzít vážně jenom já =) Pak jsem to napravila Rozbřeskem (včera večer) a dneska ráno jsem už byla u konce Jacobovy knihy... popravdě jsem četla i doma, ale nedočetla, protože Bella mi začala drásat nervy... tak jsem s tím sekla a přemýšlela nad další kapitolou jedné z mých povídek... a teď tak napůl čučím na Kobru 11, už jde snad třetí díl. To je vážně nekonečný seriál =D

Tak se mějte krásně a užijte si přicházející školní/pracovní týden,

Ella

PS: jééé oni budou v televizi dávat How I Met You Mother =D to je super

Náš plakát na maturitní ples =) Uhodnete naše téma??? =D

2. prosince 2009 v 7:07 | Ella016 |  co se jinam nevešlo...
Tak to je on. Pokud máte ten neodbytný pocit, ti co mě tak už nějak znáte, že na tom mám nějakou zásluhu (to téma), tak se teda pořádně držte - ani jsem se toho nedotkla =D V době, kdy se vybíralo téma jsem byla nemocná a pak jsme přišla a vybuchla mi před nosem tahle bomba =D