Únor 2010

Our Prom Night (aneb stále mi nedošlo, že za pár měsíců maturuju... =)))

13. února 2010 v 21:45 | Ella016 |  *dark diary*
Ještě jsem si pořádně ani neuvědomila, že náš maturák vlastně byl... nedošlo mi to celou tu dobu... a pak, přídu domů, koukám na modrý (jak se tomu říká? vak?) no prostě pytel, ve kterém jsou moje šaty, a na něm je položená šerpa - Maturantka 2010 - a tehdy to udělalo takový to cvak!

Fotky jsou zatím jen takové provizorní, moji rodiče mi zapomněli říct, že berou můj a protože sem ho den před tím přinesla z opravy (to víte, Silvestr) nenamáhala jsem se dobít baterky... takže asi po sedmé fotce umřel a už se neprobral. Pořádný fotky, doufám, budou až když nám náš kameraman a fotograf dají naše DVD =)

Crew filmu Fantom Opery zpívají =D

9. února 2010 v 14:57 | Ella016 |  music videa
tadááááááá =D

Nesnáším bacily...=(

9. února 2010 v 13:18 | Ella016 |  *dark diary*
Jenom den po plese mě skolily bacily... možná to bylo tím, že jsem tu noc běhala venku v mrazu a sněhu jenom v tříčtvrťácích, tílku, černých punčocháčích a škrabošce... aneb v oblečení na půlnočko... už bylo ale po půlnoci... asi hodinu. No, takže jarní prázdniny jsem si vážně užila, vlastně si užívám ještě teď - máma řká, že je to angína, ale sem příliš líná jít přes celé město k doktorovi, navíc se mi ven vůbec nechce.
Ale stejně, zejtra nejspíš už půjdu do školy, ne že bych byla zdravá )stále mě bolí v krku a vypstovala jsem si ošklivý zlozvyk zatnout zuby, když polykám, takže teď nemůžu už ani kousat =D) ale nechci zase dopisovat tuny poznámek... (když sem naposledy byla doma kvůli operaci, tak ještě teďka nemám dopsaný některý sešity... skvělý ne?).

No, jdu se snažit napsat čtenářák, slohovku, pak se kouknu na ZsV, nejspíš i matiku a zbytek dne věnuju angličtině a maturitním otázkám...
Naše profesorka na češtinu říkala, že ona se začala na maturitu z čj připravovat teprve o jarních prázdninách a udělala za tejden všechno... taky sem to tak chtěla udělat, ale bylo mi tak blbě, že jediný co sem zvládla bylo vyzvednout si vytisklý seznam. Budu muset máknout...

Tak jo, jdu na to... držte mi palce...
Ella

PS: Slohovka, úvaha, na téma "Jsem dobrým studentem?" vážně není můj šálek čaje...