Just another boring day...

10. července 2010 v 16:28 | Ella016 |  *dark diary*
frogs

Zdravím lidičky...
Venku je horko k zalknutí, v televizi nic, a já bych nejraději zalezla někam do sklepa a nevylezla do podzimu, ale to samozřejmě nejde... =) 

Včera jsem si koupila web kameru a nový mikrofon a vyměnila myš i repráky za nějaké použitelné, ale že mi to dalo zabrat, hlavně ten mikrofon - asi po čtyřech hodinách, kdy jsem vyhrožovala servisem, rozbitím, kontrolovala jsem konektor, jestli ta růžová barva je vážně růžová, proklikávala se tunama rádoby rad na internetu od "máš to špatně zapojený" až po "nemáš ho ztlumený?", pěnila nad ovladačem zvuku Realtek, snažila se najít achillovku v ovládacích panelech, a potom co mi přestaly fungovat pro jistotu i repráky jsem zkusila poslední další věc - odznačit jedno pitomý okýnko a byl to! No, všechno funguje jak má, takže úkol splněn =D

Včera mi zbývalo po práci dost času a tak sem si hned šla zkazit chuť do obchoďáku, abych zjistila, že dostupná velikost je samozřejmě jenom XS (teď vážně - řekněte mi KDO, kromě třínáctek a níž a anorektiček, má velikost XS????) a potom zamířila do Levných knih, kde se vyjevovala nad edicí Děsivé Dějiny, Drazí zesnulí, Děsivý zeměpis atd. + kolekcí všech knížek z Witch, ale pozor! za 29 Kč kus! =D Abych si nakonec neuměla z Děsivých dějin vybrat a odešla s comixem Kočičí zlato, vol. 1 s druhým dílem v nedohlednu. Našla jsem tam taky knihu od Meg Cabot (série Mediátor a sanfranciská princezna Mia), teď už přesně nevím, jak se to jmenovalo, ale vím, že jsem si to nekoupila, protože mě naštvalo, že podle ní je velikost L už nadprůměrná, tak sem ji odložila zpátky do regálu a mumlala si, ať si trhne nohou a že pro ni musí být XL nejspíš už na mamuta... Vcelku pokojný den =)

Jak ráda bych šla na koupák a nemůžu! Ach jo... I když - má to víc důvodů, stačí už jenom ten, že v plavkách bych vedle kámošky vypadala přesně jako ten slon, takže se raději budu mořit doma... a hotovo!
Teď buď půjdu přepsat kus povídky, kterou sem naškrávala do bloku v buse nebo si zahrát SIMS2 =D Mám to ale konstruktivní plány na sobotu, že?
Takže už jen pro pořádek vám přeju, aby ty vaše byly asi tak tisíckrát zajímavější...
btw doufám, že ten nadpis je správně =D V poslední době motám i češtinu, natož ajinu =D

Ella
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veu:) Veu:) | 11. července 2010 v 21:57 | Reagovat

povííídku, kašli na The Sims...:D ať mam zítra v práci co číst...:D vlastně zejtra bude makačka:D

2 Michka Michka | Web | 27. července 2010 v 0:03 | Reagovat

i když ten víkend už byl, jsem rozhodně taky pro povídku! teda, ta nuda mě mrzí, abych se přiznala, teprve se vzpamatovávám ze tří týdnů, kdy jsem se doma vůbec neohřála =)
a co se týče těch velikostí, není mi 13 a nejsem ani anorektička, ale velikost XS je pro mě občas lepší než moje standardní S xD

3 Ella016 Ella016 | Web | 27. července 2010 v 19:18 | Reagovat

[2]: to se holt někdo má =D ale náhodou já si teďka koupila taky tričko velikosti S a sem na něj pyšná %D

4 Michka Michka | Web | 27. července 2010 v 23:04 | Reagovat

[3]: jak kdy xD třeba jsem nedokázala sehnat normální tepláky v menší velikosti než M xD no vidíš - slovy jednoho kamoše: "S je aspoň pořádně upnuté, M na mně moc vlaje" xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama