Srpen 2010

Pretty Little Liars

18. srpna 2010 v 19:34 | Ella016 |  filmy
PLL

Na začátku jich bylo pět. Ale po té noci už zbyly jenom čtyři. Aria, Spencer, Hanna, Emily a Alison byly nerozlučné kamarádky, ale po zmizení Alison už to mezi zbylými čtyřmi nebylo jako dřív. Po roce se Aria vrací zpátky z Evropy a dívkám začnou přicházet zprávy, emaily a vzkazy od někoho, kdo si říká "A" a hrozí, že vyzradí všechna jejich tajemství, včetně těch, která měla být dávno zapomenuta a navíc - všechna tyhle tajemství znala jenom jediná osoba - Alison, která byla nalezena udušená. Ovšem ani po jejím pohřbu zprávy nekončí a dívkám dojde, že pokud chtějí tu tajemnou osobu "A" odhalit, musí se znovu spojit a obnovit staré přátelství a podělit se o tajemství, která je tíží nejvíc.

When I grow up, I want to be a VAMPIRE...

10. srpna 2010 v 21:04 | Ella016 |  moje úvahy aneb, co mě to jen napadlo?
when I grow up...
Bylo jasný, že dřív nebo později musí tohle téma přijít na přetřes. Obzvlášť kvůli Twilight... bohužel...

"Když vyrostu, chci být upírem..." Tak tuhle větu jsem si v mnoha podobách říkala po několik let... teď už ne, i když... nejspíš v hloubi mé duše leží tahle touha skrytá... a navždy nesplněná ;)

Ale tyhle bájné mytické postavy představované jako krásní, nesmrtelní a smrtící, budou mít navždy u mě místo, nikdy se jich nezbavím úplně, i když zase netvrdím, že v sedmdesáti budu koukat na Vampire Diaries a představovat si, že jsem hlavní hrdinka =D

Anime - víc než jen "kreslený seriál"

2. srpna 2010 v 15:33 | Ella016 |  moje úvahy aneb, co mě to jen napadlo?
LC
Konečně téma týdne, které mě zaujalo. ;)
Anime je podle mě víc než jenom sledování "kreslených seriálů", pro mě je to i způsob života, který už tolik nevyznávám, ale má pro mě stále onen nádech, který nedokážu popsat. 
Nádech něčeho, co ve skutečném světě není a nikdy nebude a navíc ty anime charaktery jsou vždycky tak dokonalé a zvrácené zároveň =D

Nemůžu tvrdit, že jsme velký znalec anime, nespíš ani střední znalec, ale pár desítek anime jsem přece jen viděla a nelituju ani jediného seriálu, i když některé nestály za moc. Každý příběh má svoji originální myšlenku  nebo zápletku, která není vždy stejný, i když se může zdát. 

Každý jsme nějaký!

1. srpna 2010 v 10:43 | Ella016 |  moje úvahy aneb, co mě to jen napadlo?
www.deviantart.com
Ano, přesně tak. Nikdo nemůže za to, jak se narodil nebo jak se cítí s jinými lidmi. V poslední době lidé přestali skrývat svoji sexuální orientaci, kvůli které by byli ještě před několika lety kamenováni a šikanování těmi nejhoršími způsoby. Společnost se musí smířit s tím, že popři heterosexuálech existují i lesbičky a gayové.