Listopad 2010

Jak mě začalo tížit svědomí...

27. listopadu 2010 v 17:16 *dark diary*
cant decide
Za prvé - člověk si chce stáhnout nové díly seriálů, které potřebuje k životu (SPN, VD, Glee) a ANI JEDEN! nemá novou část >/
Za druhé - dneska jsem si pořídila úžasnou učebnici autoškoly od A po Z jen za 39 kč =D No nekupte to, navíc je tam všechno ;)
A za třetí, k názvu článku - to bylo jednoho dne takhle...

Eclipse Parody by Hillywood show ;)

15. listopadu 2010 v 14:06 | Ella016 |  parodie =)
Kdo zná Twilight (knihy), tak zná i filmy a k tomu neodmyslitelně patří PARODIE od Hilly a Hannah a jejich Hillywood show production ;) Kostýmy, scény, herci - žádné jiné parodie nejsou tak blízko skutečnosti a tak propracované ;) Tady ta jejich na Eclipse, trochu odvázanější... s malou ochutnávkou Breaking Dawn na konci. ;) Tak se posaďte a koukejte, jak se dělá ta správná parodie ;)


Kdy je ten správný čas cítit se dospěle?

3. listopadu 2010 v 4:30 | Ella016 |  moje úvahy aneb, co mě to jen napadlo?
sky ;)
Kdo se právě teď cítí dospěle? A kdo se cítí na to, aby se dospělým konečně stal? Myslím, že na to nezná odpověď nikdo. Není to věkem. Není to vzhledem. Není to vzděláním. Kolik z nás se cítilo dospěle a mocně, když ve školním obchůdku nebo jídelně předběhli mladšího? Ale dospělost je přece o něčem jiném! Možná chování? Zodpovědnost? To nás činí dospělými? Možná že ano. To je nejpřijatelnější. Ale znám nejmíň pět lidí, kteří mají děti a chovají se hůř než ony.
Cítím se já dospěle? Řekla bych že ano. Jasně, jsem ještě náctiletá (asi jako jediná z mých spolužáků), ale zodpovědnost vás naučí. Dospěle jsem se cítila v okamžiku, kdy jsem se po pomaturitním večírku rozhodla ráno odjet na směnu do práce. No jo, nebyl to nejrozumnější nápad, bylo mi špatně jak psovi, ale dodržet závazek a přijít, i když by jste nejraději zůstali celý den v posteli, je výkon, který většina mých starších spolupracovnic nedokáže a to ani neměly den předtím důvod k oslavě (já měla a pořádný =D).
Cítím se právě teď dospěle? Ani ne ;) Nejraději bych si pustila nějakou hru, ale každý máme slabé chvilky (třeba chlapi je mají i čtyřicet let po pubertě)...