Leden 2011

Už je to tak dlouho?

26. ledna 2011 v 15:04 | Ella016 |  *dark diary*
prom night
Wow. Právě teď mi došlo, že to je skoro přesně rok od našeho maturáku... to to tak rychle uteklo? A přitom se nic zajímavého nedělo...
Doufám, že se nás tam sejde co nejvíc z našeho ročníku a bude sranda. Taky mi slíbili, že se budeme vídat - jo, jo, mám sice z maturitního večírku docela vokno, ale dost dobře si pamatuju, že mi to slíbili, když sem jim bulela na rameni... ehm.

No. Ples se nám blíží, už tenhle týden v pátek, jupííí =D Hele, lidi co chodíte ještě do školy, není to náhodou den pololetního vysvědčení nebo prázdnin? Já se v tom už nevyznám =)
Hele, šaty mám, i když sem do nich nezhubla, jak jsem plánovala (ono to pověstné - co můžeš udělat dnes odlož na zítřek - u mě bohužel platilo dlouhou dobu), ach jo, moje blbost no. Pak taky boty - ty už taky mám, ještě jsou v krabici, možná bych je měla trochu prošlápnout než se vrhnu na ples, co myslíte? Pořídila jsem si je jako opožděný vánoční dárek, takže z nich mám dvojnásobnou radost =D K nim jsem si taky pořídila no.. náhrdelník říct nemůžu, je to z C&A, takové něco =) A jelikož to má na sobě i fialovou, tak jsem musela pořídit i další fialový doplněk - lak na nehty - mamka se vyznamenala a přinesla mi na chlup stejný odstín! =) Já si sice na nalakovaný barevný nehty moc nepotrpím, vypadám pak, jak kdybych se klepla přes prsty... (moje goth metalové období černého laku). Nejvíc nepobírám, že v tom našem Strašákově NEMAJÍ sponky do vlasů, nebo vlásenky, nebo jak se tomu říká... chtěla jsem fialové, ale asi se spokojím s černýma... co mám dělat. Jediné, co mi chybí je kabelka. Tak tu nemám. A asi ani mít nebudu... sakra. Ta mi chybí. Nemám kam dát klíče, mobil ani prachy... no, budu se muset zařídit podle okolností... 

No nic, přeju vám krásný školní den! =D
Nevím jak je u vás, ale u nás pomalu taje nově napadaný sníh a vypadá to dost divně a celkem hnusně... co to všechno odkrývá, snad kdyby to zůstalo zakrytý pro jistotu =/
Mějte se krásně!!! A jestli budete mít v blízké době taky nějaký ples, tak to tam pořádně rozjeďte!!! =D

Ella

Písnička dne: Taylor Swift - You Belong With Me

23. ledna 2011 v 9:22 | Ella016 |  music videa
Julia a Tyler mě přivedli zase na novou písničku od jejich oblíbené Taylor Swift a jelikož zazpívali jenom kousek, našla jsem si celý originál a přímo se zamilovala do toho videa =D Ten Lucas je prostě adorable =)PS: Škoda, že i druhá písnička, kterou J/T zpívali nebyla celá, protože originál se mi nelíbí... =( 
Komu by se taky líbil, když Tyler zpívá:

"Cause I can´t help it if you look like an angel
Can´t help I if I wanna kiss you in the rain so
Come feel this magic I´ve been feeling since I met you
Can´t help it if there´s no one else"
???

Ale už mi z toho hrabe... =D Měla bych alespoň na den přestat poslouchat Tylera... ach jo =)

PPS: Text pod perexem =)

Ludvík útočí =D

18. ledna 2011 v 18:12 | Ella016 |  copak to je?
Dneska jsem jen tak náhodou narazila na tento program a procvičila si trochu slovenštinu =D Ludvik je počítačový program, se kterým si můžete povídat... opravdu... často se trefí =) ale nesmíte ho naštvat! zkuste to =) 
je docela divný, že pondělní večer trávím povídáním si s počítačovým programem, ne? No... to tady řešit nemusíme =D Zkuste Ludvíka ;)

Bohužel mi nešlo přidat okno přímo na blog, ale tady je odkaz... hodně zábavy! =D

Závislost číslo 7: The Sims 2

15. ledna 2011 v 15:18 | Ella016 |  moje závislosti
sims 2 by werewolf
Každý někdy v dětství zbožňoval nějakou hru, ať už to bylo obyčejné ´tamagoči´ nebo PS1 a nebo Mario =) Jasně, taky sem ty hry zbožňovala, ale až do téhle doby mi vydržela pouze jedna - Sims. 
Pamatujete si na tu herní plochu v Jedničce? Šest domků, grafika jen tak tak, Simíci vidění z výšky... a pak přišel Druhý díl a s ním i moje závislost... no uznejte - tři obrovská sousedství s vlastním příběhem, úžasní Simíci s detaily, downloady a těch rozšíření!!! =D Jasně, teď už je Trojka, ale stejně má pro mě největší kouzlo moje zasekaná Dvojka. 

Co je na tom tak divného, sakra?!!!

15. ledna 2011 v 13:30 | Ella016 |  *dark diary*
scream, zdroj uveden a obrázku
Mám tak trošku nahnutou náladu. I když baterka je zpátky v autě a všechno funguje =D Nechápu to, ale už od osmnácti,tedy rok a čtyři měsíce se mě lidi z bůhvíjakého popudu ptají, jestli stále bydlím s rodiči???! Co je na tom sakra divnýho bydlet v devatenácti s rodiči??? HM?! Nechápu. NECHÁPU. 

JO. BYDLÍM. NO A CO????!!! Je devatenáct sakra, ne padesát!!! Kdybych nešla dřív do školy, tak bych teďka byla ještě na střední! To je nějakej zločin bydlet s rodiči???! 

Závislost číslo 6: Tyler Ward & Crew

9. ledna 2011 v 17:52 | Ella016 |  moje závislosti
tyler wardNikdy jsem příliš neletěla na YouTube rádoby zpěváky, kteří přezpívávali známe písničky... a pak jednou jsem narazila na předělávku od tohohle týpka... Tyler Ward. 
To bylo tak před rokem... a najednou před pár dny někdo na Facebooku sdílel cover "Like a G6" - neodolala jsem a teď v tom lítám až po uši. ><

Nejenže je tenhle kluk talentovanej (a roztomilej), ale on má i celou bandu podobně talentovaných kamarádů, kteří zpívají spolu s ním. Jejich covery jsou pro mě bezkonkurenční a dokážu je poslouchat stále dokola i několik hodin. 

Tohle je ta pravá závislost. Ještě díky Bohu, nebo spíš Tylerovi a crew, že těch předělávek mají pořádnou hromadu + každý k tomu povětšinou i vlastní kanál na YouTube s dalšími covery a dokonce i vlastními písničkami. 

Poslouchám je vlastně i teď, když tohle píšu (Fray - Never Say Never) a zahltila jsem jimi i svůj mobil... a víte co? Baví mě to =D Tohle je opravdu první člověk, který na YT dokáže úžasně zpívat při jakékoliv příležitosti =)

Jeden komentář pod jeho videem se ptal: "Jak to, že na YT objevili Justina Biebera, ale ne Tylera Warda??? To přece není možný!!!" Já jsem naopak ráda, že ho (prozatím) neobjevili média a podobné harampádí... jak by to dopadlo? A on je i tak úspěšný až dost =) Navíc souhlasím s komentářem, kterým někdo odpovídal na ten předchozí: "To nejlepší až na konec..."

Netvrdím, že se jeho hudba musí zamlouvat každému, ale já ji zbožňuju... =D Dost bylo řečí, myslím, že lepší bude pár ukázek =) v celém článku.

...V záplavě duhových lentilek...

5. ledna 2011 v 18:06 | Ella016 |  *dark diary*
need work
V posledních dnech:
1) znovu hraju Sims 2
2) poprvé vytáhla svoje řidičské schopnosti na naše "auto"
3) zjistila, že potřebuju buď stálou práci nebo alespoň druhou brigádu... nevíte o něčem lidi? v Praze? Do Penny u nás se mi teda nechce... =/
4) čtu podruhé Historičku (Elizabeth Kostova)
5) vychutnávám si úžasný pocit mít 150 Řeků na Café Bistru, z nichž každý chce buď capuchino, latté, čokoládu nebo jiné výmysly moderního světa... takže není vůbec žádná novinka pro mě mít patnáct objednávek na stole, kde na každé může být např. pět kapučín, dvě čokolády, káva a černý čaj + fresh juice... prostě normální pohodové ráno... sedm hodin ráno----
6) si koupila úžasný botičky na přiměřeném (i když hoooodně tenkém) podpatku na ples
7) měla bych trávit míň času na internetu a počítači celkově
8) měla bych po roce zase jednou dojít do knihovny... i když stejně všechny knížky co chci tak jsou vždycky půjčené, nebo pětkrát přede mnou rezervované... GRRR pro omezenou maloměstskou knihovnu

I takhle se dá oslavit Silvestr... =)

1. ledna 2011 v 19:39 | Ella016 |  *dark diary*
Nejdřív fakta: 
1) První pracovní Silvestr, aneb sloužit 350 Rusům...
2) ani kapka alkoholu za celou noc a den...
3) někteří lidi jsou fakt nepříjemní... pro tentokrát uvedu jen, že některý ženský by zasloužily nacpat hlavu do záchoda a spláchnout... bez srandy
4) a stejně bych si to zopakovala =D bez váhání... to je divný... =D

naše Atrium parta (bohužel někteří chybí, celkem pět lidí, ale to je tak vždycky...)