Víte jaké to je, když vám ze dne na den umře počítač?

2. února 2011 v 12:24 | Ella |  *dark diary*
jsem mrtvá
Hnusný to je! Jo! Předevčírem ještě fungoval v pohodě a včera najednou spousta chyb a ani ne za dvě hodiny (dokonce minutu před stažením nového dílu PLL!!!) zmodral znovu, ale už se neprobral... ach jo. Ale na opravě se už pracuje. Díkybohu, ale teda vyždíme mě to pořádně... finančně myslím.

A jelikož se musí přeistalovat celý Wokna, tak mi v tom počítači NIC nezbyde. Vůbec NIC! Obrázky, hudbu a nějaké ty filmy oželím. To se dá najít znovu, v mezích. Mrzí mě akorát Lovci, Vampire Diaries, Glee a všechny ty anime, které jsem stahovala náročně a dlouho přes torenty a pak taky klavírní skladby z torentů, které jsem zbožňovala. Ještěže mám ty hlavní písničky v mobilu a ještěže jsem usmlouvala (za příplatek) přetáhnout (za podmínky, že není zničený ten disk) alespoň moji složku s povídkami na flashku, místo na nový harddisk za 1300,-. I když novým harddiskem bych neztratila vůbec nic. Jsem vděčná aspoň za ty povídky.... bez nic bych musela začít úplně od nuly. Další ztráta, to jsem si uvědomila až dneska nad ránem, je upoutávka na čtvrtý díl MZVS, kterou jsem měla v obrázcích... ta mi teda dala zabrat.... no, jelikož nebudu mít ani jeden obrázek ani fotku, které jsem tak tři roky sbírala z celého internetu, tak to bude vtipný... ale aspoň se zabavím...hahaha.

No nic, půdu. Dám se do čtení, to jsem zanedbávala. Taky píšu z knihovny. A myslím, že máminy řeči, že mě bolí hlava z počítače není pravda! Protože dneska jsem koukala akorát tak do knížky a začala mě bolet hlava stejně... (jezuskote ty děcka co sem chodí lezou akorát tak na Facebook!!! degenerace!!!).

Bráško, moje situace je kritická, musím tě poprosit o supernatural, řadu 1-6. Najdeš si na mě chviličku? =)
Všechny fotky z foťáku jsou taky vtahu, kromě těch na CGE a FB a DevArt, takže doufám, že nějaká dobrá duše (Lenuš) má moje fotky z Anglie...

Končím... a jdu čekat na SMS z opravy =D
Ella


PS: Vlastně ještě zkouknu naposled Facebook, na kterém si nemůžu ani změnit profilovku (nechápu proč to nejde...) a navštívit Restauraci )stará verze Flash Playeru...).


Mějte se znovu krásně =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 2. února 2011 v 19:02 | Reagovat

nj, to znám, dky se ti takhle shroutí systém- mě se asi před dvouma týdnama podělala flashka, na které sem měla materiály za dva roky a překlady textů na blog... pokusím se najít nějakýho hackera, jestli by z toho nedostal ven aspoň ty texťáky, obrázky bych si našla, ale ty texty na netu nenajdu
soucítím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama