Duben 2011

Na vlásku (Tangled)

30. dubna 2011 v 17:29 | Ella016 |  filmy
Vezměte klasický pohádkový příběh, přidejte do něj zloděje a pánvičku, natočte to ve 3D ve studiích Disney a vznikne tahle úžasná pohádka! =)

Princezna Rapunzel je unesena starou, nejspíš čarodějnicí =), která ji zamkne do věže schované v hlubokém lese a vychovává ji jako vlastní dceru, aby mohla využívat její kouzelné vlasy, které za osmnáct let dívčina vězení narostly do úctyhodné délky 70 stop.
Jenomže i princezny dosáhnou puberty a mají sny, které si chtějí splnit. A tak se Rapunzel chytne příležitosti v podobě královského zloděje Flynna a vydá se za dobrodružstvím, které jí (jak jinak ;)) změní život...

Krize dospělosti? Asi...ne

10. dubna 2011 v 20:47 | Ella016 |  *dark diary*


Něco takového mě teď nejspíš chytá =D
První zaměstnání je na dobré cestě, ale jakmile se kruh uzavře už nikdy nebudu mít něco čemu se říká "oslava Silvestra" nebo "vánoční svátky", i když upřímně to mě zas tak nebere. Ale zase mě bere, že si budu moct pořídit svoje vlastní auto, možná ne úplně nové, ale čert to vem =)

Jak to probíhá u mě? Pár bodů:
1, Peču bábovku, zase

2, Snažím se držet dietu a ta bábovka tomu nepomáhá... ani ta čokoláda v kuchyni

3, Z mém mamky je znovu slečna a balí ji dva chlapi najednou, pasuje to i na mě, ale pouze ta první část =/ nemůžeme mít všechno, co? =D

4, Doufám, že příští týden už bude dost teplo na krátký rukáv a kolo v jednom + mp3 a cesta daleká... možná že navštívím bráchu (pozor =D) nebo naše bývalé okresní město (okresy už se nevedou, že?)

5, Jestl ido týdne neodvysílají další díl Chucka, tak zanevřu na CIA =D Ne, vážně... čtyři série tohohle seriálu jsem měla za necelý týden zkouknutý a Chuck Bartowski aka Charles Carmichael aka Spy aka Intersect je můj velký vzor a není to jen kvůli tomu, že nosí moje zbožňované conversky (hlavně naprosto obyčejná černobílá klasika je zbožňovaná), ale i pro... nevím =) Prostě proto!