Květen 2011

Písnička dne: Duše z gumy - Chinaski

26. května 2011 v 10:59 | Ella016 |  music videa
Nikdy jsem nikomu neřekla, že poslouchám Chinaski, ví to akorát kámoška Nikola, protože u ní jsme si pořád pouštěly jejich CD s 1. signální jako hlavní písní a strašně se řehtaly u jaký si to uděláš, takový toMáš, protože se nám v té době líbil kluk tohohle jména, kterého jsme na veřejnosti a před ním předzívaly Charlie ;) Ano... byly to ty krásné roky s Charlieho Andílky č.1 =D To jsme se najezdili na kolech... no jo, naše Křivoklátská parta byla super ;) a navíc když byl ten nejlepší z nich dobrovolný hasič =D No nic =D Zpátky k textu ;)
Tahle písnička na mě zaútočila v rádiu a od tý doby ji nemůžu vyhnat z hlavy... v moooc dobrém smyslu ;)


Závislost číslo 8: Seriály

10. května 2011 v 14:19 | Ella016 |  moje závislosti
Kdysi byla pojítkem s okolním světem televize, teď je to internet a s ním přišla i možnost vidět všechny ty seriály zároveň s zemí, kde byly natočeny a ne až za pět let... neodolala jsem.
A stala se závislou. Vzpomenout si na všechny seriály, které jsem kdy viděla by asi nešlo, ale stále mám několik oblíbenců, na které nedám dopustit ;)

Jako první na Seznamu je Supernatural, a jeho ne tak hrozný český dabing a název Lovci duchů. Bratři Sam a Dean Winchesterovi prostě vedou na plné čáře a určitě nemusím popisovat o čem to je =D Alespoň pro pár lidí. A mám raději Sama, alepsoň v prvních dvou sériích (má tam dobrý vlasy =))


Bábovka

2. května 2011 v 16:07 | Ella016 |  copak to je?
Jelikož jsem na tři dny sama doma (vlastně celkově jeden den, ale nekazím si radost =)) a výlet na kole mi zkazil déšť, tak mě napadlo, že bych si mohla něco upéct... a protože na bábovku byly všechnyp tořebné věci doma, tak padla volba zase na ni =D Když ji miluješ, není co řešit a aspoň budu mít něco k snídani ;)
Má to být mramorová bábovka, říká se tak tý dvoubarevný, že jo? =D Tentokrát jsem udělala tmavou část větší, tak uvidíme co vznikl za vzor až ji po vychladnutí rozkrojím =) Nechce se mi to už fotit =D
Vidím to tak ,že tahle se mi nejvíc povedla co se týká tvaru... jindy mi na jedný straně vznikne boule, protože trouba nepeče rovnoměrně... aspoň to svádím na ni =D Ale dneska sem udělala všechno jak obvykle a překvapeně byla krásně vyvážená, žádné boule =D


PS: Jo, velmi dokumentující fotka, ale fakt mě nenapadlo jak jinak to fotit =D Musím se s těmi bábovkami krotit, jinak mi brzo dojde vanilka, kterou dostávám jednou za rok k italské vánoční buchtě...
PS2: Hmm.... dobrá je, ještě to chce čaj... ale to bych musela umýt nádobí... a to se mi nechce... =D

Krásný propršený den! =)
Ella