Začínají mě štvát cizojazyčné komentáře

26. prosince 2011 v 19:28 | Ella016 |  *dark diary*
Nudím se a projevuje se to na mých článcích na blogu, je jich víc a o ničem :D Ale tohle mě fakt štve. Mám teď čas procházet starší články a přemýšlím o nějakém zjednodušení blogu, ale dost mě začínají otravovat většinou anglické komentáře, které se mi objevují u některých článků. Nesnáším spamy. NESNÁŠÍM SPAMY!!!

Jasné, komentář potěší, ale ne, když je to blbost typu:
I had a dream to start my own commerce, however I didn't have got enough of money to do that. Thank goodness my close dude proposed to use the personal loans. Thus I took the credit loan and made real my dream.
AKTUALIZACE: A hned první komentář pod článkem mě vytočil do běla... panebože někteří lidi jsou na pěst, vážně... ne nehlásnu ani tam ani nikde ani dneska ani nikdy!!!


Nebo celkem nevinné obyčejné česky psané komentáře, každý s jiným jménem, přesto všechny odkazující na stejnou stránku, anglickou, plnou reklam. Klikla jsem na to jen dvakrát, a podruhé proto, abych se ujistila ,že nékomu nekřivdím. Nekřivdila jsem. A všechny tyto komentáře poctivě zabanovala. A máte to.
Poslední a nejnovější komentář tohoto typu je od "Benedikta" a zní: "No jasnýýý"
Má vyplněný email i web... zní to nevinně? NENÍ!

Jasně, nedá se s tím nic délat, ale stejně mě to nepřestane štvát a otravovat. A hlavně kazit náladu...
Vyhlašuju válku!!!

Ella

PS: Stejně tak začínám nesnášet hromadné emaily plné prezentací a videí... stejné na ně nekoukám, pokud to fakt není super zajímavý název... za to mamka mi jich do počítače stahuje hojně...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maglaiz Maglaiz | 26. prosince 2011 v 19:36 | Reagovat

Ahoj, mohla bych tě poprosit o pomoc? Mohla bys, prosím, zahlasovat v anketě pro číslo 3. Maglaiz? http://temnarka.blog.cz/1112/vanocni-soutez-hlasujte-o-nejlepsi-prispevek  
Děkuji Maglaiz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama