Únor 2012

Závislost číslo 10: Sluchátka v uších

24. února 2012 v 9:53 | Ella016 |  moje závislosti
Nemůžu bez nich žít. Měla jsem walkman, měla jsem discman, mám umírající mp3, která zkresluje soubory, ale byla mojí záchranou ve škole místo flasky a teď mám mobil. Bez hudby v uších si nedokážu představit den. Jdu do práce - sluchátka. Jdu z práce - sluchátka. Jdu jezdit na kole - sluchátka. Jedu autobusem, metrem nebo tramvají - sluchátka. Jsem na počítači- sluchátka. Jdu spát - sluchátka.

Jo, i když jdu spát, usínám s hudbou v uších. Poslední dobou už moc ne, bojím se, že bych si v noci nechtěně praskla dotykovej display, ale bylo to mojí součástí přes dva roky a to je dost. Teď už to dělám jenom když spím na nějakém novém místě. Říkáte, že je to nezdravé? Že se to nemá? Je mi to jedno, dobře se mi u toho usíná :) A samozřejmě to mám na nejmenší možné hlasitosti, protože když je kolem ticho, tak to bohatě stačí.

1. - Zjistit, že to co jsem napsala už někdo napsal

23. února 2012 v 18:13 | Ella016 |  Co nesnáším
Někdy to zažil určitě každý - přijdete na skvělou myšlenku nebo nápad a podělíte se o něj s okolím a pak vás někdo dostane větou na způsob "to je starý". A mě se chce úpřimně začít křičet, nevím jak vám.

Stalo se mi to tak tři roky zpátky - seděla jsem v lavici a zrovna přemýšlela, na které téma napíšu svoji maturitní slohovku, když mě políbila múza a já si vybrala téma číslo 4 - vyprávění o tom, jaký by to bylo za padesát let.
Psala jsem jako o život, škrtala a vymýšlela ty nejlepší možné situace kde svět ovládli roboti, kteří dokázali cítit. A i když jsem nestíhala přepisovat, přišlo mi to celkem slušný. Vlastně dost dobrý.

Ledové ostří 4 - The Cutting Edge: Fire and Ice

1. února 2012 v 15:27 | Ella016 |  filmy
Ve čtvrtém pokračování Ledového ostří se opět setkáme s Alejandrou "Alex" Delgado, která 2 roky po triumfu na mistrovství světa ztratila partnera. Ta nyní pořádá lekce krasobruslení pro děti. Její budoucí partner James "Bad boy" McKinsey byl kvůli násilí vyřazen z rychlobruslařského družstva USA. Oba v problémech, oba na jednom ledě, mistrovství za tři měsíce a trenér, co neumí anglicky... (oficiální text distributora)

Můj názor: U trojky jsem psala, že do třetice všeho dobrého, a myslela to tak. Trojkou to mělo skončit. Co si myslím o čtyřce ani nechtějte vědět. Ohraný příběh, "krasobruslařka" s tak velkým zadkem, že by ji do vzduchu bez těch lan nikdo nevyzvedl, sázka na moderní písničky, což teda nevychytali.

1.2. 2012 - Nuda je horší než cokoliv...

1. února 2012 v 13:02 | Ella016 |  *dark diary*
Mám dovolenou a nehorázně se nudím. Venku je taková kosa, že mi mrznou konečky vlasů, takže tam pro jistotu ani nechodím, no, ve čtvrtek asi budu muset celou tu štreku k doktorce, na kole, pro jeden recept, ach jo. Konečně mi jede internet na noťasu, takže se u toho můžu válet na gauči :D

Dneska se chystám podívat, jestli moje auto stále žije a nebo ho mráz dorazil, a tím myslím fakt dorazil. Chtěla jsem ho prodat, ale Seznam se mnou nespolupracuje, takže stále čekám a pokud tam nebylo dost Fridexu, tak už ho můžu prodat akorát na díly... ach jo, no uvidíme, jestli ho vůbec odemknu... držte mi palce.

Přemýšlím, že zajdu do Pražské měststké knihovny, ale moje první návštěva tam mě trochu ohromila a úpřimně i vylekala, takže stále zvažuju. Do naší se mi moc nechce, ale zase u nás je taková domácká atmosféra :) I když výběr je trochu omezený. Zatím luxuju svoji knihovnu a bilance je 2x Dan Brown a teď mám za sebou 1/3 Michaela Grubera. Zatím je to dost ubohý, teda ta kniha.

Jdu se dál nudit. Kdybych měla odvahu, tak bych šla bruslit na rybník, ale samotný se mi nechce.
Mějte se krásně a neumrzněte :)

Ella

PS: Páni, brácha, ta Buffy je už tak příííšerně ohraná, že se budu raději koukat na Monka... ten má aspoň styl :D
PPS: Tak auto přežilo :D Kdo by to byl řekl :) Odolnjší než vypadá :D