August - Book Challenge 2013

29. června 2014 v 20:37 | Ella016 |  knihy
Neopouštěj mě - Kazuo Ishiguro
Tohle bylo hodně smutné, až moc. Už film jsem nezvládala a přečíst si to nebyl nejlepší nápad...
Za války byl Británii ústav, který se tvářil jako velmi zvláštní internátní škola, kde dětem přišlo naprosto normální neporušovat pravidla, alespoň ne ta důležitá... a potom, co si užijou několik let "normálního života" jít darovat... darovat sebe někomu jinému. Nebo spíš cokoliv ze sebe. Několikrát. Dokud toho už nebude darováno příliš. A pak už nebude nic.

Pokrevní pouta 1 - Richelle Mead
Sydney jsem měla vždycky ráda, už ve VA a Adriana taky, takže Bloodlines byla jasná volba :) Vydejte se s alchymistkou Sydney Sage znovu do světa morojů, dhampýrů a strigojů, kde si nikdo nemůže být jistý dalším dnem. Dokonce ani Sydney, která moroje a dhampýry nemá vůbec v oblibě, ale i přesto se snaží ochránit ztracenou skoro sestru nové královny Morojů a pomalu se sžívá se skupinou, které by se před pár lety vyhla obrovským obloukem, natož s někým z nich promluvit nebo se dokonce skamarádit.

Jsem roztříštěná - Tahereh Mafi
Holka, která svým dotykem bolestivě zabije každého, koho se dotkne. Až na jednoho člověka. Nebo je tu někdo další? Musím si přečíst další díl :)


Mrazení - Maggie Stiefvater
Váhání
Splynutí
Když kdysi v zimě jednu malou holku obklíčila smečka hladových vlků, nemyslela si, že to může přežít, ani že ji jeden z vlků s těma nejzvláštnějšíma očima zachrání. Neuběhne den, aby na ten okamžik nemyslela a netoužila onoho vlka znovu potkat. Ale co až zima odezní, nastane jaro a v knihkupectví se objeví kluk, jehož oči jsou jí tolik povědomé?
Tajemství vlků z Mercy Falls se ocitá v ohrožení prozrazení a není lehké ho udržet. A když už to vypadá, že všechno bude končit happy endem, stane se něco naprosto nemožného a sitace se tisíckrát zkomplikuje.

Radleyovi: Upíři od vedle - Matt Haig
Nakupovat knížky ve výprodeji mě baví - můžu si koupit třeba i kravinu a z těch 39 korum mi to fakt srdce neutrhne. Ale Radleyovi nebyli kravina. dokonce můžu říct, že to bylo osvěžující po všech těch třpytkách :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honza Honza | E-mail | 14. července 2015 v 11:07 | Reagovat

Ahoj, marně sháním tuto knihu (Neopouštěj mě) pro někoho komu by udělala neskutečnou radost k narozeninám :) Nepřemýšlela jsi o tom, že bys ji prodala? Udělala by radost zase někomu jinému. Nabídnu opravdu zajímavou cenu. Kdyžtak napiš sms na 602 228 588

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama