Book Challenge 2014 - February

28. listopadu 2014 v 15:33 | Ella016

 1. Hledání Aljašky (Looking for Alaska) - John Green
  Ani já se nevyhla Johnu Greenovi (má svoje ups and downs jako jakýkoliv autor - třeba An Abundance of Katherines je příšerná kniha, kterou jsem dočetla do asi 6. kapitoly a vymazala). Hledání Aljašky vás zaujme už jenom tím odpočítáváním na každé stránce...

 2. The Runaway Queen (The Bane Chronicles 2) - Cassandra Clare
 3. Vampires, Scones and Edmund Herondale (The Bane Chronicles 3)
 4. The Rise of the Hotel Dumort (The Bane Chronicles 5)
  Nevím, jak se mi povedlo přeskočit 4. díl, ale napravím to časem :D Mortal Instruments a Infernal Devices jsou knížky, které bůhvíproč miluju a tak mi příběhy Magnuse Banea nesměly chybět v seznamu splněné četby :))

 5. Will Grayson, Will Grayson - John Green
  Co se může stát, když čtete knihu dvou kluků, oba jako den a noc, kteří se navíc jmenují stejně, ačkoli spolu nemají vůbec nic společného?

 6. Fangirl - Rainbow Rowell
  Milý a čtivý příběh dívky, jejíž největší vášní je psát fanfiction o jejích oblíbných postavách (všichni známe a možná proto je mi to tak blízké :)), ale nevinné teenagerovské léta končí a Cath se musí přenést znovu do reality a do univerzitního kampusu. Poprvé bude odloučena od své sestry - dvojčete Wren, která narozdíl od sestry chce od fanfiction přejít k reálným zážitkům. Doporučuju!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama