Book Challenge 2014 - January

28. listopadu 2014 v 15:30 | Ella016 |  knihy
Ano, stále žiju :D

Jelikož jsem už dááávno splnila svoji challenge na tenhle rok, tak si můžu dovolit sepsat tenhle seznam dřív, než příští rok :D
Goal: 50 books
So far: 63 and 1 currently reading ;)

Propadla jsem sériím a knihám, které na můj věk už podle popisu dááávno nejsou a vůbec mi nevadí, že tomu tak je... I DO WHAT I WANT! ;)


 1. Podzemí (Tunnels 1) - Roderick Gordon
  Čtrnáctiletý Will Burrow nemá příliš mnoho společného se svojí rodinou, jedině snad se svým otcem - rád objevuje dávno zapomenuté tunely. Nebo alespoň do chvíle kdy jeho otec zničehonic zmizí v tunelu, který vede do míst, kde žijí podivní obyvatelé s děsivými strážci a pravidly. A ti nechtějí, aby o jejich podzemí věděl někdo zvenku, ani když vypadá až příliš jako oni.

  Zatím mám doma tři díly, dostala jsem je od kamarádky a i když vím, že si je přečtu, nějak se do toho nehrnu. Ne, že by ten příběh byl špatný, ale porstě se mi těžce čte. A přitom je to pro děti o.O. Trvalo mi dlouho než jsem se tou celkem tlustou knihou prokousala.

 2. Nikdykde (Neverwhere) - Neil Gaiman
  Jednou pomůžete někomu komu nemáte a stanete se pro lidi na povrchu téměř neviditelným, vaše jediná šance je vstoupit do světa pod nohama současného Londýna.
  Je zajímavé, jak se všechny podzemní příběhy odehrávají v Londýně... že by náhoda? :D

 3. Paranormálové 2 (Supernaturally) - Kiersten White
 4. Paranormálové 3 (Endlessly)
  Pokračování příběhu dívky, která dokáže vidět skrz všechny iluze paranormálních bytostí. Dokáže se osvobodit od zařízení, které ji bez jejího vědomí mělo zařazenou jako jednu z paranormálů?
  Tyhle knížky se mi kupodivu líbí, i když Evie je příšerná klišé pubeťačka. Ale tak holka vyrůstala ve Středisku, bez kamarádů a na pitomé tv Show na styl BH90210, takže jí za to nemůžu příliš vinit. Má to nápad, i když občas od něj autorka odběhne do podivuhodných hlubin tvůrčího psaní :D

 5. Jako zabít ptáčka (To kill a Mockingbird) - Harper Lee
  Klasika, kterou jsem si už dlouho chtěla přečíst a která mě nezklamala :)
  Odkazy na postavy z téhle knihy se objevují v mnoha filmech nebo i knihách amerických autorů. Kdo nezná Boo Radleyho? Well... já ho neznala, dokud jsem si tuhle knihu nepřečetla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama