Book Challenge 2014 - March

29. listopadu 2014 v 11:52 | Ella016
 1. The Fiery Heart (Bloodlines 4) - Richelle Mead
  Sydney Sage překonala svůj strach z vampýrů už úplně, teď má spíš problémy održet si od nich odstup... hlavně od jednoho. Jenomže vést dvojí život je těžké a co terpve trojitý? Plnit svoje alchymistické povinnosti vůči Jill a zbytku skupiny, budovat tajný a zakázaný vztah s Adrianem a k tomu se učit magii? A když ještě k tomu přidělí do její skupiny její mladší sestru, která je alchemistům oddaná tělem i duší, může to dopadnout jinak než špatně?

 2. Eleanor & Park - Rainbow Rowell
  Další kniha od autorky Fangirl nezklamala :) Seznamte se s Eleanor a Parkem, ale nejdřív se musí seznámit oni sami - cestou v autobuse... a nebude to tak jednoduché :) Už se těším až si přečtu Landline :)

 3. Příběh dvou měst (A Tale of Two Cities) - Charles Dickens
  K tomuhle jsem se dostala jenom díky Infernal Devices od C. Clare a nemůžu říct, že by to byla špatná volba. Naopak jsem konečně pochopila o čem se celé tři knihy mluvilo :)

 4. I am Legend (Já, legenda) - Richard Matherson
  Vítejte v zombie apokalipse, která je naprosto odlišná než jak ji vykresluje stejnojmenný film...

 5. Requiem (Delirium 3) - Lauren Oliver
  Třetí, závěrečný díl trilogie mě utěšil a zklamal zároveň. Nebudu spoilerovat, každopádně Lena není moje nejoblíbenější postava a nikdy nebude.

 6. Chvíle před koncem (Before I fall) - Lauren Oliver
  Sam Kingston má všechno - skvělý život, kluka, kamarády, nejlepší místa ve škole... pátek by měl být jen dalším skvělým dnem v jejím životě... místo toho je tím posledním. Ale místo toho, aby umřela, probudí se znovu a dostane šanci svůj život změnit k lepšímu. Jak byste se rozhodli vy, kdyby jste dostali druhou šanci? A co kdybyste jich dostali sedm? Sedm krát ten samý den s možností změnit svůj osud - povede se to?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama